"S námi bude vaše kancelář šlapat."

Bazar

Hledat


Kancelářská technika Servis Chci opravit tiskárnu nebo jinou kancelářskou techniku


Chci opravit tiskárnu nebo jinou kancelářskou techniku

Kromě prodeje a pronájmu se na nás můžete obrátit také ohledně oprav strojů kancelářské techniky. Opravujeme zejména černobílé i barevné laserové tiskárny, kopírky a multifunkční stroje značek Konica Minolta, HP, Ricoh, Lanier, Gestetner, DevelopCanon

Jaké tiskárny servisujeme?

Co se týká tiskáren, vyhýbáme se pouze servisu A4 inkoustových tiskáren. Servis těchto strojů bývá ve většině případů nerentabilní. To však neplatí u A3 inkoustových zařízení. Zaručujeme profesionální úroveň se zaměřením na uspokojení veškerých odborných elektrotechnických požadavků našich zákazníků.

Diagnostika tiskáren a jiné kancelářské techniky

Za mírný poplatek si u nás na pobočce v Plzni můžete objednat také provedení diagnostiky vašeho stroje. O výsledcích diagnostiky vás budeme informovat a až s vaším souhlasem se pustíme do samotných oprav nebo objednávání dílů. Součástí našich služeb je také servis skartovacích strojů různých značek. Zaměřujeme se hlavně na HSM a Rexel.

Doprava kancelářské techniky

Porouchanou techniku k nám můžete přivést osobně nebo poslat pomocí svozu PPL. Pokud se nacházíte v našem dosahu, můžeme přijet i přímo k nám. Možnost servisu u zákazníka je také u nás samozřejmostí.

Nevyplatilo by se vám ale místo opravy raději pořídit úplně novou kancelářskou techniku na pronájem nebo si ji u nás koupit?

39 523 Kč

včetně DPH

Detail

Dostupnost: do 3 dnů

3 041 Kč

včetně DPH

Detail

143 526 Kč

včetně DPH

Detail

Nezávazná poptávka servisní opravy

Vyplňte typ stroje, který potřebujete opravit. Umístění stroje a společnost s kontakty na odpovědnou osobu a my vás budeme kontaktovat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Typ stroje

Umístění stroje

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Firma

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.