"S námi bude vaše kancelář šlapat."

Bazar

Hledat

Servis a podpora

Provádíme servis kancelářské techniky. Hlavní náplní jsou tiskárny a multifunkční tiskárny. Ale i ostatní kancelářskou techniku zvládneme opravit. Pokud by byla oprava nerentabilní, doporučíme vhodnou náhradu vašeho stroje, kterou můžete využít jak zakoupením, nebo zajímavým pronájmem.

Potřebujete stáhnout ovladače nebo návod k zařízení?

Zde jsou linky na download sekce značek Konica Minolta, Canon, HP a Panasonic, kde si můžete rychle a snadno stáhnout ovladače nebo návody k zařízením. Pokud si s nastavením nevíte rady, tak nás neváhejte kontaktovat.   Dotaz...

Více informací

Chci opravit kancelářskou techniku

Kromě prodeje a pronájmu se na nás můžete obrátit také ohledně oprav strojů kancelářské techniky. Opravujeme zejména černobílé i barevné laserové tiskárny, kopírky a multifunkční stroje značek Konica Minolta, HP, Ricoh, Lanier, Gestetner, Develop a Canon. Jaké tiskárny servisujeme? Co se...

Více informací

 

Nezávazná poptávka servisní opravy

Vyplňte typ stroje, který potřebujete opravit. Umístění stroje a společnost s kontakty na odpovědnou osobu a my vás budeme kontaktovat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Typ stroje

Umístění stroje

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Firma

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.