"S námi bude vaše kancelář šlapat."

Bazar

Hledat


Kancelářská technika Chci si pronajmout kancelářskou techniku


Chci si pronajmout kancelářskou techniku

Pronájem kancelářské techniky má své nezpochybnitelné výhody. Každý stroj časem stárne a opotřebovává se. Při pronájmu si ušetříte spoustu starostí, kterým byste se nevyhnuli při pořízení vlastního stroje. Pronájem zařízení je kromě jeho financování vždy spojen s komplexními servisními službami a dodávkami spotřebního materiálu.

Jakou kancelářskou techniku si tedy u nás můžete pronajmout?

K pronajímání poskytujeme zejména vybrané multifunkční A3 kopírky. V tomto segmentu pronajímáme stroje značky Konica Minolta řady bizhub. Pronájmy těchto větších zařízení financujeme ve spolupráci se značkou Konica Minolta.

Zákazníky oblíbená a velmi často pronajímaná je ale také řada malých černobílých multifunkcí tiskárny Canon. Za několik stokorun měsíčně můžete mít vše co obvykle v kanceláři potřebujete: tiskárnu s levným provozem, barevný automatický skener i kopírku.

Jaké jsou podmínky?

Při pronájmu je většinou nutné složit kauci ve výši zhruba dvou měsíčních plateb. Pokud budete se strojem spokojeni a bude Vám líto se s ním při ukončení nájmu rozloučit, můžete si svého pomocníka za výhodných podmínek odkoupit.

Pronájem je jakousi moderní formou pořízení techniky bez jednorázové investice, bez skrytých nákladů a s přehledem o vlastní potřebě tisku a kopírování. Tak proč ho nevyužít? Nehodí se vám toto řešení? Nebylo by pro Vás vhodnější koupit kancelářskou techniku?

 

Chci si pronajmout kancelářskou techniku

Vyplňte typ stroje, který potřebujete opravit. Umístění stroje a společnost s kontakty na odpovědnou osobu a my vás budeme kontaktovat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Formát papíruBarvaMnožstvíVíce:

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Firma

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.