"S námi bude vaše kancelář šlapat."

Bazar

Hledat


Kancelářská technika Chci si koupit


Chci si koupit

Proč je dobré nakupovat právě v našem obchodu s kancelářskou technikou? Naše společnost se nezabývá pouze distribucí a prodejem, svým zákazníkům současně poskytujeme záruční i pozáruční servis. O vaše zařízení jsme schopni se postarat v podstatě po celou jeho životnost a nabízíme i servis přímo u zákazniků.

Proč zakoupit techniku u nás?

Při nákupu v našem obchodu tak máte jistotu, že o vás a vámi zakoupené produkty bude postaráno i v následujících letech. Díky našim bohatým zkušenostem v oboru kancelářské techniky uzavíráme na vybrané typy techniky i dlouhodobé servisní smlouvy, což mnozí klienti rádi uvítají. Naše firma je také Profi Partnerem a autorizovaným dealerem značky Konica Minolta v České republice.

V naší nabídce naleznete vždy vybrané produkty prvotřídní kvality. Neprodáváme za každou cenu zboží od pochybných dodavatelů, ale raději sázíme na prověřené výrobky, které jsme mohli sami vyzkoušet.

Další výhody pro naše zákazníky

Svým klientům poskytujeme ale i další výhody kromě záruční, pozáručního servisu a poradenství. Po prvním nákupu získáte automaticky slevu na spotřební materiál do vašich kancelářských strojů! A pokud vám přestalo zařízení od nás pro vaše potřeby dostačovat, jsme schopni vyměnit jej za jiný, lépe vybavený model a původní zařízení od vás odkoupit.

Nechtěli byste využít pronájem kancelářské techniky?

Chci si koupit kancelářskou techniku

Vyplňte typ stroje, který potřebujete opravit. Umístění stroje a společnost s kontakty na odpovědnou osobu a my vás budeme kontaktovat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Formát papíruBarvaVíce:

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Firma

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.